Taisyklės

Fotografas nežinomas. Nuotr. iš P. Vaniuchino archyvo.

Visos teisės saugomos 2013-2016 © salantiškis.lt. Turinys, įskaitant nuotraukas, grafinius elementus ir leidinio dizainą yra saugomas pagal autorių teisių ir kitus intelektinės nuosavybės įstatymus. Be www.salantiškis.lt administratoriaus leidimo griežtai draudžiama naudoti ir platinti leidinyje www.salantiškis.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kituose leidiniuose. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.salantiškis.lt kaip šaltinį. Be to, turinys negali būti kopijuojamas komerciniam naudojimui ir platinimui, keičiamas ar pakartotinai skelbiamas kituose leidiniuose. Bet kokia šiame leidinyje pateikta informacija yra skirta tik informaciniams tikslams.

Leidinio www.salantiškis.lt administratorius pasilieka teisę bet kuriuo metu be įspėjimo keisti informaciją ir duomenis.

Visi logotipai, ženklai ir herbai, panaudoti interneto svetainėje išimtine teise priklauso šių ženklų, logotipų, herbų savininkams, jeigu nenurodyta kitaip.

Visais klausimais dėl autorinių teisių bei www.salantiškis.lt  esančios medžiagos panaudojimo kreipkitės į leidinio administratorių.